Baloniki z nadrukiem to efektowna dekoracja

Baloniki z nadrukiem
Baloniki z nadrukiem
Baloniki dmuchamy na różne okazje. Są praktyczne, kolorowe, widowiskowe i niedrogie. Możemy dostosować je do tematu przyjęcia lub zakupić te uniwersalne i wszechstronne. Dekorujemy nimi sale, samochody, ogrody, ozdabiamy  stoiska na targach…By stworzyć czarujące dekoracje nie potrzebujemy szczególnych zdolności. Wystarczy pomysł i trochę wygospodarowanego czasu. A jeżeli nie mamy żadnej dekoracyjnej koncepcji, zajrzyjmy do katalogów i zdjęć gotowych już dekoracji. Na pewno znajdziemy w nich inspirację.

Wieczór panieński

Przyszła panna młoda na wieczorze panieńskim żegna się z przyjemnościami, jakie oferował jej wolny stan. W towarzystwie przyjaciółek rozkoszuje się atrakcjami, jakie dla niej przygotowały. Na takiej imprezie nie może zabraknąć baloników. W nadrukach panuje dowolność, ale im śmieszniej, tym lepiej. Baloniki z nadrukiem to doskonały sposób na dekorację sali lub pokoju, w którym przyjęcie będzie się odbywać. Ten wieczór przyszła panna młoda powinna zapamiętać na całe życie!

Wesela

Dom panny młodej, samochód, w którym przyszłe małżeństwo podąża na swój ślub i wreszcie sala, w której zabawa odbywać się będzie do białego rana. Wszystkie te wnętrza (i pojazdy) mogą mieć dekoracje z baloników. Efektowny łuk z baloników to atrakcja, którą możemy przygotować na własnym podwórku. Najlepiej będą prezentowały się dwa kontrastowe kolory balonów. Baloniki z nadrukiem, na przykład z imionami nowożeńców, to wspaniała ozdoba samochodu. Z kolei sala weselna to istny raj dla wszystkich, którzy chcą dać upust swojej fantazji. Sufity całe w różowych balonikach, serca z balonów, a nawet figurki panny młodej i pana młodego. Te wszystkie cuda będą równie pięknie prezentowały się na żywo, jak i na zdjęciach.

Akcje promocyjne

Często widzimy dumne dzieci, niosące na patyczku Baloniki z nadrukiem. To znak, że gdzieś w pobliżu trwa akcja promocyjna firmy. A może jakiejś marka obchodzi urodziny? Dekoracja stoiska musi być nie tylko ładna, ale i dobrze widoczna. Powinna zachęcać potencjalnych klientów do zatrzymania się (a to już połowa sukcesu). Pamiętajmy jednak, by nie przesadzić. Baloniki nie powinny zasłaniać naszych produktów, czy ulotek.